Twilight Fans Forum
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Нед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Вто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Вто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Вто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Съб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Съб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Съб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Чет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Чет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Какво бихте променили?

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Какво бихте променили? on Сря Юни 17, 2009 9:03 pm

Obsessed.

Fanpire
Fanpire
Има ли нещо,което бихте променили,в някоя от четирите книги?

2 Re: Какво бихте променили? on Чет Юни 18, 2009 9:40 pm

an1chka

Това че Белла се влюбва в Джейкъб

3 Re: Какво бихте променили? on Чет Юни 18, 2009 10:03 pm

Marty

~ the chosen one
an1chka написа:Това че Белла се влюбва в Джейкъб
Дам ... взе ми думите от устата xD

4 Re: Какво бихте променили? on Чет Юни 18, 2009 10:18 pm

drinkmysoul

Fanpire
Fanpire
Marty написа:
an1chka написа:Това че Белла се влюбва в Джейкъб
Дам ... взе ми думите от устата xD

И ааааз xD

5 Re: Какво бихте променили? on Чет Юни 18, 2009 11:24 pm

Little Dhampir

Fanpire
Fanpire
В "Затъмнение" не бих включила молбата на Бела към Джейкъб да я целуне и постепенното и влюбване в него. Горе/долу същото като потребителите преди мен. Smile Докато четох за целувката между двамата ми идеше да ударя нещо! Smile

6 Re: Какво бихте променили? on Чет Юни 18, 2009 11:26 pm

a beautiful day <3

Fanpire
Fanpire
Аз пък нищо не искам да променям.Всичко си ми харесва!Ако гореспоменатото от вас беше променено и не беше включено,нямаше да е хич интересно. Very Happy

7 Re: Какво бихте променили? on Пет Юни 19, 2009 1:22 am

prettyreckless.

Fanpire
Fanpire
be the one adored. написа:Аз пък нищо не искам да променям.Всичко си ми харесва!Ако гореспоменатото от вас беше променено и не беше включено,нямаше да е хич интересно. Very Happy

+1

8 Re: Какво бихте променили? on Сря Юни 24, 2009 10:37 pm

Buterfly

Аз също не искам нищо да променям и смятам,че това че Бела се влюбва в Джейкъб е различно и без него,както казва ~hayles щеше да е безинтересно

9 Re: Какво бихте променили? on Чет Юли 23, 2009 4:16 pm

sexy_devil4e97

Неискам да променям нищо освем факта, че са само 4 книги.

10 Re: Какво бихте променили? on Пет Юли 24, 2009 7:11 pm

libertywalk;

Fanpire
Fanpire
Нищо.. историята е достатъчно завладяваща и няма нужда от промяна Very Happy

11 Re: Какво бихте променили? on Чет Авг 20, 2009 1:40 am

Мушки

gotta move to the pain
gotta move to the pain
реших, че искам Бела да се ожени за Джейкъб *Тони, Дани, моля ви, не ме убивайте! Всеки с мнението си*
Иии
май е това

12 Re: Какво бихте променили? on Пет Авг 21, 2009 10:26 pm

mileyfan

Потребител
Потребител
Нищо не бих проминила.Така ми харесва,Все пак ако Джейкъб не се беше влюбил в Бела книгата нямаше да е толкова интересна.

13 Re: Какво бихте променили? on Пет Окт 23, 2009 11:18 pm

twilight_saga00

Honesty написа:В "Затъмнение" не бих включила молбата на Бела към Джейкъб да я целуне и постепенното и влюбване в него. Горе/долу същото като потребителите преди мен. Докато четох за целувката между двамата ми идеше да ударя нещо!
Аз също!

14 Re: Какво бихте променили? on Пет Окт 23, 2009 11:28 pm

a beautiful day <3

Fanpire
Fanpire
needoholic написа:реших, че искам Бела да се ожени за Джейкъб *Тони, Дани, моля ви, не ме убивайте! Всеки с мнението си*
Иии
май е това

Аз съм мислела за такъв вариант /сега,малко ще поофлудя,ама... Smile плийс,не трийте!/ Smile
Значи,в деня на сватбата,когато вече нали там Бела и Едуард си казват "Да",Едуард да каже "Да",обаче Бела да каже "Не",да побегне с поршето на Алис,да остави колата на границата с куилеутите,да изтича пеша до къщата на Джейк със сватбената рокля....Джейк да я види,да застане на вратата,да изтича към нея:
- Бела, какво става?
- Джейкъб, обичам те! *hot kiss*
- Бела,какво ти има, за Бога?? Та ти си сгодена,не бива да правиш това!
- Джейкъб, идиот такъв, взех поршето на Алис, оставих го на границата, след това пробягах 5 километра из целия кален Ла Пуш и всички ме гледаха, само за дойда, да ти кажа, че те обичам, да те целуна, а ти да ми изнасяш лекции?? Обичам те Джейкъб, обичам те много и искам да се оженя за теб, още сега, дори и да е в къщата ти, но мамка му, обичам те!!
- Белс, ами Едуард? Ти нали го обичаше...
- Млъквай, Джейкъб! *hooot,very hot kiss*
И така те се женят, след това некви битки с върколаци се водят щот Джейкъб не я е белязал.....А така по вълчите правила не ставало...Абе на мен лично така ще ми е по - интересно ако го направят И така.

Я сега да покрещя малко като Бела в трейлъра - No, please, PLEASE! xD
Дани

15 Re: Какво бихте променили? on Пет Окт 23, 2009 11:30 pm

drinkmysoul

Fanpire
Fanpire
natalie. написа:
needoholic написа:реших, че искам Бела да се ожени за Джейкъб *Тони, Дани, моля ви, не ме убивайте! Всеки с мнението си*
Иии
май е това

Аз съм мислела за такъв вариант /сега,малко ще поофлудя,ама... плийс,не трийте!/
Значи,в деня на сватбата,когато вече нали там Бела и Едуард си казват "Да",Едуард да каже "Да",обаче Бела да каже "Не",да побегне с поршето на Алис,да остави колата на границата с куилеутите,да изтича пеша до къщата на Джейк със сватбената рокля....Джейк да я види,да застане на вратата,да изтича към нея:
- Бела, какво става?
- Джейкъб, обичам те! *hot kiss*
- Бела,какво ти има, за Бога?? Та ти си сгодена,не бива да правиш това!
- Джейкъб, идиот такъв, взех поршето на Алис, оставих го на границата, след това пробягах 5 километра из целия кален Ла Пуш и всички ме гледаха, само за дойда, да ти кажа, че те обичам, да те целуна, а ти да ми изнасяш лекции?? Обичам те Джейкъб, обичам те много и искам да се оженя за теб, още сега, дори и да е в къщата ти, но мамка му, обичам те!!
- Белс, ами Едуард? Ти нали го обичаше...
- Млъквай, Джейкъб! *hooot,very hot kiss*
И така те се женят, след това некви битки с върколаци се водят щот Джейкъб не я е белязал.....А така по вълчите правила не ставало...Абе на мен лично така ще ми е по - интересно ако го направят И така.

Ужас o.O ;xx
Ти нарочно го правиш, нали? Да ме убиеш искаш
флууд.. сори .. грр..

16 Re: Какво бихте променили? on Съб Окт 24, 2009 3:30 am

greenworld_

Fanpire
Fanpire
Мен ме кефи версията на Нати Голяма интрига щеше да стане..

17 Re: Какво бихте променили? on Съб Окт 24, 2009 3:44 am

a beautiful day <3

Fanpire
Fanpire
Ооо да,има и още!
Значии,Бела и Джейк отиват после на меден месец *чакайте да измисля къде xD* в Атлантида и Белчето иска Джейкчо да я стоплии...После следва джигара-джагара-джугара-джагара на удобното легълце И хоп - Бела забременяваа...И Бела се обажда на Лияя....И понеже тамм...Старейшините на куилеутските племена нещо са против бремеността и всички Кълън ги охраняват...И след т'ва Бела ражда по съвсем обикновен път,обаче то вместо детски плач се чува двоен кучешки лай И Бела разбира,че децата и са върколаци...И после те се преобразуват в хора...И после пак във върколаци,....Абе метнали са се на баща си След това Едуард заобичва Таня и за всички има Хепи Енд

ТРАГЕДИЯ!
Тонзи пукнала баш преди рд-то си

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]