Twilight Fans Forum
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Честит рожден ден на Чоки!
Нед Авг 12, 2012 5:10 am by Мушки

» С колко завършихте 2011/2012?
Вто Юли 24, 2012 4:36 pm by sylar

»  Коя книга четете в момента? vol.2
Вто Юли 24, 2012 4:35 pm by sylar

» Какво яде/пи последно? vol.2
Вто Юли 24, 2012 4:31 pm by sylar

»  Как се чувстваш в момента? vol.2
Съб Юли 07, 2012 8:02 pm by Мушки

» tumblr.
Съб Юли 07, 2012 7:35 pm by Мушки

» Коя от дарбите на героите ви харесва най-много?
Съб Юни 02, 2012 5:49 am by rollinginthedeep.

» Скайп аватар vol.2
Чет Май 24, 2012 5:09 am by Мушки

» Taylor vs. Robert ?
Чет Апр 12, 2012 2:56 am by BellaCullen

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Affiliates

You are not connected. Please login or register

Класът ви?

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Класът ви? on Сря Окт 07, 2009 3:47 pm

sylar

you can't spell bass without ass
Харесвате ли го?Имате ли съученици,които ви дразнят?Ако искате може и да дадете снимки

2 Re: Класът ви? on Сря Окт 07, 2009 3:49 pm

greenworld_

Fanpire
Fanpire
Ооо, много е готин класа ми!!!Всички са супер!Много ме дразнят обаче две момчета..казвам само първите две букви :Р
Д. и Б. ... Иначе, има само две - три момчета, които са ми приятни, другите са ми безразлични ;д
А момичетата всичките къртят!

3 Re: Класът ви? on Сря Окт 07, 2009 3:53 pm

sylar

you can't spell bass without ass
И аз си го обожавам <33 Повечето момчета са супер,постояно ни разсмиват ;d , момичетата също са готини.Всички са невероятни и се разбирам супер с тях.Разбира се,има и изключения,но те са малко. Very Happy

4 Re: Класът ви? on Сря Окт 07, 2009 4:43 pm

yelyahw.

Потребител
Потребител
Май само аз си мразя класа. xD  Кифла до кифла.. и момчетата са идиоти. Нямам търпение да се отърва от тях... :@

5 Re: Класът ви? on Сря Окт 07, 2009 7:46 pm

drinkmysoul

Fanpire
Fanpire
yelyahw. написа:Май само аз си мразя класа. xD Кифла до кифла.. и момчетата са идиоти. Нямам търпение да се отърва от тях...

Не си единствена! На същото мнение съм

6 Re: Класът ви? on Сря Окт 07, 2009 9:13 pm

~Vanity

Fanpire
Fanpire
sylar написа:И аз си го обожавам <33 Повечето момчета са супер,постояно ни разсмиват ;d , момичетата също са готини.Всички са невероятни и се разбирам супер с тях.Разбира се,има и изключения,но те са малко. Very Happy
+1

7 Re: Класът ви? on Сря Окт 07, 2009 9:28 pm

~ Enchanted

Fanpire
Fanpire
Мразя си класа! Нямам търпеине да се разделя с тях

~ Внимавай какво си пожелаваш...

8 Re: Класът ви? on Съб Окт 10, 2009 12:57 am

. colorado sunrise

Fanpire
Fanpire
Перфектен е просто ,за разлика от предишния ми клас ,които беше ужасен. Smile Не се караме ,в часовете е супер забавно,все ще се намери някой който да каже някоя простотия. Evil or Very Mad Ние сме си ботове няма к'во друго да кажа. :P

9 Re: Класът ви? on Нед Ное 01, 2009 5:51 pm

prettyreckless.

Fanpire
Fanpire
Много си обичам класа, въпреки всичко. Има и няколко кифли, с които не се понасяме.. но пък за сметка на това почти целия клас сме много задружни.

10 Re: Класът ви? on Нед Ное 01, 2009 5:52 pm

x_error_x

Fanpire
Fanpire
rockstar~ написа:
yelyahw. написа:Май само аз си мразя класа. xD Кифла до кифла.. и момчетата са идиоти. Нямам търпение да се отърва от тях...

Не си единствена! На същото мнение съм
+ 1

11 Re: Класът ви? on Нед Ное 01, 2009 6:14 pm

a beautiful day <3

Fanpire
Fanpire
Ми к'во да кажа - момчетата са супер яки идиоти - обожавам ги /с едно изключение/
Момичетата....оф, кво да кажа за тях?Кефят ме само 10 от тях,а сме 13.Другите три са боклуци.Не че са кифли, а дори по-лошо - едната супер много се отваря и се заяжда,пък себе си не вижда,че е бизон нещастен,другата ходи само с майка си на училище и майка и постоянно е до нея /а тя не го иска/ + това ходи вързана много нагоре,кукуригу направо,а третата е голяма двойкаджийка,много е бедна и май има въшки,иначе е добричка,ама не се разбирам с нея.
Ма иначе сме много сплотени!А когато ходим на зелени училища сме пожар просто На зеленото в 4 клас бяхме 4 момичета и 3 момчета....Стаите ни бяха почти една срещу друга и нощем си ходехме на гости И така един път момчетата дойдоха при нас и се насадиха в креватите ни А то беше късно и госпожите си бяха легнали и си мислеха,че и ние сме заспали И понеже вдигахме шум,госпожите се разбудиха и идват при наас...Обаче ние сме заключили.Момчетата бързо се скриха - един под леглото,един в банята и един във вградения гардероб до вратата...И ние се правим на заспали,ама госпожите се усетиха,та чукаха,викаха да отворим,ама ние сме твърдоглави!След това нашата класна се опита да отключи с нейният клуч и успя,само че бравата на вратата се счупи...Госпожите влязоха,намериха момчетата и настана ужас...Сутринта трябваше да плащаме по 5 лева за нова брава Ама поне си изкарахме жестоко

12 Re: Класът ви? on Сря Ное 04, 2009 1:23 am

xxxRaikkonenxxx

Fanpire
Fanpire
little.sunshine' написа:Перфектен е просто ,за разлика от предишния ми клас ,които беше ужасен. Smile Не се караме ,в часовете е супер забавно,все ще се намери някой който да каже някоя простотия. Evil or Very Mad Ние сме си ботове няма к'во друго да кажа. :P

13 Re: Класът ви? on Пет Ное 13, 2009 1:40 am

libertywalk;

Fanpire
Fanpire
Ние сме най-ужасният клас. Абсюлютно никой с никого не се разбира - това ни е минусът.. ако поне малко се разбирахме. *мечти, мечти*

Момичетата, хм.. с всички се разбирам, но повечето са кифли, без 3 момичета. Ще ги опиша само с три думи (приятелките де) лигава, буйна, непукист.
Впрочем, повечето ми приятелки са в 'г' клас, даже 2те ми най-добри приятелки се познават с Мушки. 0.о Съответно и аз се познавам с нея..
К.И.Д.Е, момчетата са повече от ужасни, толкова са тъпи, не.. просто, един не знае какво е слънце! wtf.. тва се учи в 1ви клас.
Класната ни пощурява с нас, абсолютно всеки ден се караме, вече свикнах, де, не ми прави впечатление. xD
Не знам какво да кажа, мразя си класа.

"Не знае" се пише отделно, "не знам" също! "Във" се използва само, когато думата след него започва с "в" или "ф", а "със" - само, когато думата след него започва със "с" или "з"!
Дани

14 Re: Класът ви? on Нед Ное 29, 2009 12:05 am

Мушки

gotta move to the pain
gotta move to the pain
Диди, Моника още ли е при вас или пак и' щурна да се премести хД

Ами, аз си обичам класа - Б., В. и К. са ми най-добрите приятелки и са супер! Момчетата ни са седем, но са пичове до един. Имаме само две кифлички в класа, с някои момичета не се разбираме, но споко. Много сладки хора сме, ужасно много ги лоф!

Дани

15 Re: Класът ви? on Пон Ное 30, 2009 3:51 pm

~Ver~

Fanpire
Fanpire
На външен вид (нямам предвид красота и такива) стават, ама вътрешно всички са правежи, наркомани и крадци. Да, крадци са! Мога да го докажа, откраднаха ми чисто новите слушалки за GSM-ма, а аз, патката, чак неска да се усетя, че нещо липсва.
Извинявам се за флууда.

П.П. Но аз пак си го харесвам, колкото и да не искам някои хора да ги виждам... абе, винаги ще си ги обичам , все пак съм прекарала 7год с тях, с други дори сме от детската градина заедно.

Дани

16 Re: Класът ви? on Пет Дек 04, 2009 5:20 am

caffeine

Потребител
Потребител
Толкова антиклас сме, че няма накъде повече. Никаква организация, никакво приятелство, нищо. Всички са разделени на групички и всеки си търси повод да се заяде с някого другиго.
Последна година сме заедно и пак не можем веднъж да се съберем целия клас. Дори на бала май няма да сме всички... Ама почнах да не им обръщам вснимание вече. Движа се само с няколко човека, гледам да се разбирам достатъчно добре с всички и това е.

Дани

17 Re: Класът ви? on Пет Дек 04, 2009 6:53 pm

~ Enchanted

Fanpire
Fanpire
caffeine написа:Толкова антиклас сме, че няма накъде повече. Никаква организация, никакво приятелство, нищо. Всички са разделени на групички и всеки си търси повод да се заяде с някого другиго.
Последна година сме заедно и пак не можем веднъж да се съберем целия клас. Дори на бала май няма да сме всички... Ама почнах да не им обръщам вснимание вече. Движа се само с няколко човека, гледам да се разбирам достатъчно добре с всички и това е.

Дани
+1

~ Внимавай какво си пожелаваш...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]